SERVISNÍ TECHNIK - výjezdy po ČR | až 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-10-409878
Popis pozice

Máte zkušenosti z montáží v rozvodnách a s prací na vysokém a velmi vysokém napětí?

Jste ochotni cestovat po ČR?

Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • měření a diagnostika VN, VVN a ZVN zařízení
  • práce s měřícími a diagnostickými přístroji
  • zpracování a vyhodnocení měřících protokolů
  • vyhotovení technických zpráv
  • cestování za zákazníky po celé ČR

Flexibilní pracovní doba od pondělí do pátku.

Požadavky
  • vzdělání v oboru elektro - silnoproud
  • odborná způsobilost v elektrotechnice (dříve vyhláška 50), dle NV 194/22 minimálně Sb. §6, s možností rozšíření na §7
  • ochota cestovat po ČR
  • ŘP sk. B, s nutností rozšíření na sk. C
  • prozákaznický přístup
Benefity
  • bonusy/prémie
  • nástupní bonus 100 000 Kč
  • dovolená 5 týdnů
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby a možnost si napracovat hodiny
  • příspěvek na stravování
  • sickdays
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • ubytování a diety po dobu výjezdů plně zajištěné firmou
  • možnost profesního růstu