Skladový operátor mzda až 38 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
32 800 - 38 000 Kč
Referenční číslo
129-21-409632
Popis pozice

Máte chuť pracovat a nebojíte se fyzické práce? Aktuálně do skladu hledáme šikovné skladové operátory. Je jedno z jakého koutu ČR jste, nabízíme Vám také i ubytování.

  • logistické aktivity i příprava zboží: naskladnění, vyskladnění
  • pickování a etiketování zakázek
  • kontrola kvality a množství zboží na skladě
Požadavky
  • manuální zručnost
  • předchozí zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • zkušenosti s ručním skenerem a pickováním zboží výhodou
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • oprávnění na obsluhu manipulační techniky – výhodou
Benefity
  • základní mzda 178 Kč/hod.
  • výkonnostní bonus 0-31 Kč/hod.
  • příspěvek na dojíždění až 1500 Kč/měs.
  • stravenky 90 Kč/den
  • 25 dní dovolené/kalendářní rok
  • doprava zajištěna autobusem
  • v případě potřeby zajišťujeme ubytování