Skladový operátor - picker s ubytování, Cheb

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
129-21-407974
Popis pozice

Hledáte práci ve skladu?

Pokud jste manuálně zruční, nevadí Vám práce v pohybu a zvládnete práci s ručním skenerem, ozvěte se nám.

Pro logistickou společnost sídlící v Chebu hledáme ženy a muže na pozici skladového operátora - pickera pro zpracování zakázek.

Náplní práce skladového operátora je:

  • příprava, balení a etiketování zakázek
  • práce s ručním skenerem/pickování zboží
  • naskladnění, vyskladnění zboží

V případě potřeby zajistíme ubytování.

Požadavky
  • manuální zručnost
  • předchozí zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • zkušenosti s ručním skenerem a pickováním zboží výhodou
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
Benefity
  • základní mzda 153,48 Kč/hod.
  • výkonnostní bonus až 3500 Kč/měs.
  • příplatek za práci přesčas v sobotu 40% + příplatek za víkend 10%
  • 1x jídlo denně zdarma; stravenkový paušál 90 Kč/noční směna
  • 25 dní/kalendářní rok
  • v případě potřeby zajištěné ubytování