Směnový mistr s AJ | 50-60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
42-10-408889-1
Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobní společnost a angličtinu na úrovni B2? Vést tým zaměstnanců Vám nedělá problém? Výborně!

  • spolupráce s kolegy ze zahraničí na zajímavých projektech
  • dohlížení nad uváděním nových strojů do výroby
  • organizace a vedení týmu výrobních zaměstnanců
  • pravidelný reporting nadřízeným
  • kontrola plnění norem
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • angličtina na úrovni B2 - pravidelná komunikace s kolegy ze zahraničí
  • zahraniční cesty po Evropě v rámci zaučení
  • zkušenost s vedením týmu zaměstnanců výhodou
  • znalost organizace výroby
  • organizační schopnosti
  • proaktivní a inovativní přístup
Benefity
  • 3 dny sick day navíc
  • stravenky v hodnotě 130 Kč/den
  • možnost karierního růstu