SMĚNOVÝ TECHNIK ÚDRŽBY | absolventi vítáni

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-18-407956-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do menší společnosti mimo automotive taktovku hledáme posilu do svého týmu na pozici směnového technika údržby, kde budete:

  • minimalizovat defekty na výrobcích * zlepšovat kvalitu a tím i produktivitu
  • podílet se na nových projektech a testování
  • seřizovat a provádět údržbu strojů
  • komunikovat s dodavateli * spolupracovat na demontáži a údržbě forem
Požadavky

Hledáme zkušené matadory, ale rádi dáme šanci i šikovným absolventům, kteří se chtějí podívat do praxe. U uchazečů hledáme:

  • zkušenost se seřizováním vstřikovacích strojů
  • počítačovou gramotnost
  • čtení technických výkresů
  • mechanickou zručnost, proaktivní přístup

Esem v rukávu je vzdělání v oboru elektro/vyhláška č.50/1978 Sb. - NENÍ PODMÍNKOU

Benefity
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost profesního růstu v rámci nadnárodní společnosti