Specialista/ka aplikační podpory

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-16-410481
Popis pozice

Hledáme motivovaného a technicky zdatného člověka na pozici Specialista/ka aplikační podpory. Pokud máte vášeň pro IT a chcete poskytovat podporu uživatelům, jste na správném místě!

Co bude vaším úkolem?

  • Definice technických a procesních potřeb pro systémové nastavení, včetně správy uživatelských účtů a oprávnění.
  • Ověřování nových a upravených funkcí ve spolupráci s mezinárodním týmem.
  • Tvorba školících materiálů a organizace školení pro uživatele.
  • Shromažďování podnětů od operativy a specifikace požadavků na opravy chyb a vylepšení.
  • Sledování stavu otevřených problémů a pravidelná komunikace s vývojovými týmy.
  • Poskytování podpory uživatelům firemních systémů pro sledování přeprav a zásilek.
  • Asistence při správě a konfiguraci systémových komponent, jako jsou mobilní zařízení a tiskárny.
  • Zajištění komunikace mezi místním a centrálním IT.
  • Tvorba a aktualizace systémové a provozní dokumentace.
  • Účast na vývoji a vytváření systémových reportů.
  • Spolupráce s dodavateli IT technologií a služeb.
  • Účast v projektových týmech při zavádění nových systémů.
Požadavky
  • Pozice je také vhodná pro čerstvé absolventy.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (mluvené i psané dovednosti).
  • Schopnost efektivní komunikace jak s týmem, tak i se zahraničními partnery.
  • Očekáváme analytické myšlení a orientaci na zákazníka.
  • Důležitá je spolehlivost, důslednost a kreativní přístup v práci, schopnost spolupracovat v týmu.
  • Schopnost stanovit priority a odolnost vůči stresovým situacím.

Výhodou:

  • Praxe na podobné pozici.
  • Znalost logistických systémů (námořní, pozemní a letecké dopravy).
  • Praktické dovednosti v oblasti správy softwaru (O365) a hardwarových zařízení, jako jsou počítače a mobilní terminály.
  • Základní znalosti principů SQL databází a jejich nástrojů.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na dopravu, za doporučení nového kolegy
  • stravenky
  • cafeterie