SPECIALISTA AUTOMATIZACE| vhodné i pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
137-10-409617-1
Popis pozice

Máte znalosti v IT programování? Pošlete Váš životopis.

Pro mezinárodní společnost na Žďársku hledáme SPECIALISTY AUTOMATIZACE (programování PLC a průmyslových robotů).

Vaší náplní práce bude tvorba a odladění řídících programů - programování robotů, spolupráce v rámci společnost i se zákazníky, uvádění zařízení do provozu + servis a údržba.

Požadavky
  • SŠ / VŠ technické vzdělání
  • ochota cestovat - zapojování robotů, údržba a servis přímo u zákazníka!
  • ŘP sk. B
  • ochota se dále vzdělávat

Výhodou:

  • praxe v programování robotů
  • AJ
  • elektro vzdělání a vyhláška 50
Benefity

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • zkrácená pracovní doba - 7,5 h/den
  • bonusy ke mzdě
  • příspěvek na stravování, penzijko
  • zajímavé projekty
  • spousta dalšího