SPECIALISTA BALENÍ | LOGISTIKA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
5-21-410287
Popis pozice

Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Nebo dokonce přímo z oddělení balení?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme SPECIALISTU BALENÍ!

Co Vás na pozici čeká?

  • Navrhování jednotlivých druhů balení, vytváření, aktualizace balících předpisů, norem za oblast balení a zadávání do systému SAP
  • Spolupráce při tvorbě logistických konceptů za oblast balení - provádění nápočtů a kalkulací obalových kont
  • Organizace a provádění inventury obalů
  • Zodpovědnost za validaci balících předpisů v zákaznických systémech a za evidenci obalových kont
  • Provádění validací prvního sériového kusu pro výrobu sériových obalů
  • Spolupráce při opravách a optimalizacích obalů - vedení evidence oprav
  • Vedení a správa obalových kont
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • dobrá práce na PC (MS Office)
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • zkušenost z oblasti logistiky ideálně ve výrobní společnosti
  • zkušenosti se systémem SAP výhodou
  • jazyk není nutností, pouze výhodou (AJ nebo NJ)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • dotované stravování na pracovišti
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

a další benefity