SPECIALISTA | DISTRIBUCE ELEKTŘINY & PROVOZU

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
2-9-410081
Popis pozice
  • Udržování vztahů s regulačními institucemi a distribučními společnostmi
  • Řízení projektů v oblasti obnovitelných zdrojů energie
  • Dohled nad technickou údržbou a měřením energií
  • Zpracování podkladů pro připojení nových zákazníků
  • Podpora při fakturačním procesu a podávání energetických reportů
Požadavky
  • Zkušenosti v back office a uzavírání smluv v distribučních společnostech nebo podobných pozicích po dobu alespoň 3 let
  • Pracovní kontakt s energetickými úřady, znalost legislativních, regulačních a smluvních požadavků v elektroenergetice
  • Schopnost řídit malý tým a subdodavatele (střední management)
  • Analytická, dobře organizovaná osobnost s důrazem na samostatnost a spolehlivost

Nice to have:

  • Vzdělání v oboru elektro nebo energetické inženýrství - VÝHODOU
  • Částečně flexibilní pracovní dobu a příležitostný home office
  • Školení všech aspektů v oblasti energetiky, vítáme předchozí zkušenosti
  • Zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí a energický kolektiv