SPECIALISTA LEAN - vhodné i pro juniory

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
8-10-408208-2
Popis pozice

Na pozici specialista štíhlé výroby budete mít na starosti:

  • Optimalizaci a zefektivnění výrobních procesů
  • koordinaci činností jednotlivých zaměstnanců - projektové řízení
  • Provádění analýz
  • implementace nápravných opatření
  • spolupráce napříč společností (výroba, engineering atp.)
  • nastaovvání nových standardů
  • pravidelný reporting
Požadavky
  • Komunikativní znalost AJ
  • Předchozí praxe na obdobné pozici (či pozici jiné s přesahem do lean)
  • Znalost metodiky lean
  • Plat dle předchozích zkušeností
  • SAP výhodou
  • pozice vhodná i pro juniorní kandidáty, kteří mají už praxi s lean principy
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • flexibilní pracovní oba - 7,5h
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení