SPECIALISTA PLC / PROGRAMÁTOR ROBOTŮ | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-408971-1
Popis pozice

Zkušení programátoři robotů, zbystřete! Právě nyní máte možnost stát se specialistou na PLC a roboty KUKA pro japonskou automotive společnost.

Čeká Vás konkrétně:

  • správa PLC programů zařízení linek
  • diagnostika závad strojů
  • oprava a údržba zařízení a řídících systémů
  • programování PLC
  • programování a ovládání KUKA robotů
  • provádění kontrol na PLC zařízeních a KUKA robotech

Na této pozici se pracuje ve dvousměnném provozu!

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s programováním robotů KUKA + automatizací 5 let
  • vyhláška 50 § 6
  • mírně pokročilá úroveň angličtiny (B1) – orientace v rozhraní softwaru
  • znalost MS Excel a SAP
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek
  • referral bonus
  • stravenky
  • příspěvek na Benefit nebo MultiSport kartu, penzijní nebo životní pojištění
  • věrnostní prémie