SPECIALISTA VÝVOJE | CAD SYSTÉMY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
137-10-410189
Popis pozice

KREATIVITA A VÝVOJ NOVÝCH VÝROBNÍCH LINEK.

Zajímá tě propojení těchto dvou oblastí? Aktuálně hledáme machra - SPECIALISTU VÝVOJE.

A náplň práce?

  • vývoj a inovace procesů a technologií
  • navrhování a testování - spolehlivost a efektivita
  • spolupráce s ostatními
  • nezbytná dokumentace
  • sledování nejnovějších technologických trendů
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • základní znalost strojních systémů a materiálů
  • velmi dobré znalosti práce na PC (CAD systémy, MS Office)
  • AJ min. na úrovni A2 (občasná komunikace)
  • propojení kretivity a technické zručnosti
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na obědy - stravenkový paušál
  • roční prémie
  • příspěvek na jazykové vzdělání a mnoho dalšího