Aplikační specialista

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-16-408766-1
Popis pozice

Máte technické vzdělání a chcete začít kariéru v IT? Zajímá Vás vývoj webových aplikací? Máte analytické schopnosti a zkušenosti s webovými projekty?

Přihlaste se na pozici APLIKAČNÍ SPECIALISTA!

Co bude náplní práce?

  • Správa a optimalizace interních informačních systémů a webových aplikací
  • Poskytování uživatelské podpory pro tyto aplikace
  • Řešení technických požadavů a incidentů prostřednictvím Service Desku
  • Zodpovědnost za základní administraci systémů, včetně správy přístupových práv a nastavení parametrů
  • Aktualizace a správa dat v aplikacích, aby byly vždy funkční
  • Tvorba uživatelské dokumentace, příprava a vedení školení a spolupráce s ostatními týmy na zlepšování procesů a uživatelské zkušenosti.
Požadavky
  • Technické vzdělání (VŠ nebo SŠ) nebo zkušenosti v oboru
  • Pokročilá znalost práce s PC a MS Office
  • Analytické myšlení a schopnost komunikovat a obhájit svá řešení
  • Pečlivost, samostatnost, zaměření na zákazníka a ochota se učit nové věci
  • Tato pozice je vhodná i pro začínající odborníky a čerstvé absolventy.
Benefity

o 5 týdnů dovolené

o 3% hrubé mzdy do penzijního připojištění

o 3 sick days

o Stravenky Edenred

o Benefitní program Edenred

o Karta Multisport