Specialista/ka marketingu a obchodu

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-19-409245-1
Popis pozice

Hledáme nového člena do menšího týmu technologické společnosti, který dokáže zajistit marketingové aktivity a zároveň komunikaci s partnery a pomůže tak podpořit rozvoj obchodu.

Chcete rozmanitou práci a naučit se něco nového?

Na pozici Specialista/ka marketingu a obchodu Vás čeká:

  • komunikace s obchodními partnery a subdodavateli (v českém a anglickém/německém jazyce)
  • obchodní rozvoj společnosti i poboček (v rámci propagace a partnerského programu)
  • péče o obchodní partnery (běžná provozní komunikace, nastavování a udržování spolupráce)
  • prezentace firmy na internetu a sociálních sítích
  • rozvoj a optimalizace internetových stránek společnosti
  • správa online reklamy
  • podpora managementu
Požadavky
  • zkušenost práce se SEO a PPC reklamou
  • angličtina nebo němčina na úrovni B2 pro komunikaci se zahraniční pobočkou a obchodními partnery
  • obchodní a pragmatické myšlení
  • zájem o získání nových znalostí
  • spolehlivost a týmový duch
Benefity

Roční bonus

Týden dovolené navíc

Možnost až 5 sick days

Flexibilní pracovní doba

Možnost občasné práce z domova dle dohody

Stravenky