SQL SPECIALISTA | VHODNÉ TAKÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-16-408246-2
Popis pozice

Máš povědomí o SQL a Windows Serveru z vysoké školy? Hledáš pozici, kde bys mohl nastartovat svoji kariéru a dostat tak zajímavou možnost s postupným kariérním růstem?

Pokud máš praxi v oboru, tak tím lépe!

Jako SQL SPECIALISTA zejména na DIAGNOSTIKU budeš:

  • Správa databázových systémů (MySQL), jejich optimalizace
  • Spolupráce při vývoji digitálních modelů
  • Údžba systémů pro remote monitoring
  • Řešení technických problémů, hledání vhodných řešení
  • Analýza dat
  • Instalase softwarových řešení
Požadavky
  • VŠ vzdělání - IT, elektrotechnika aj. technický obor
  • min. základní znalost SQL, Windows Server
  • komunikativní znalost angličtiny
  • velkou výhodou znalost programovacích jazyků
  • ŘP. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • HO
  • zdravotní volno
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Cafeteria
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • další firemní a jazykové vzdělávání
  • možnost profesního i osobnostního růst