SQL vývojář

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-16-407773-1
Popis pozice

Máš zkušenost s SQL a domluvíš se velmi dobře anglicky?

Jako SQL VÝVOJÁŘ budeš:

  • vyvíjet a implementovat koncepty databází
  • sbírat data, analyzovat a tvořit reporty
  • vybírat nástroje pro reporting
  • provádět pravidelné aktualizace a optimalizace SQL Serveru
  • Připravovat data a skripty pro simulaci a testy
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání IT
  • výborná znalost angličtiny
  • znalost SQL a datových skladů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba,
  • občasný homeoffice
  • dotované stravné ve firemní kantýně (široký výběr jídel)
  • příspěvek za doporučení nového kolegy
  • příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • firemní akce a teambuildingy během roku
  • příspěvek na penzijní pojištění