STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ | až 95 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
85 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
8-23-409322-1
Popis pozice

Hledáme člověka s výbornými vyjednávajícími zkušenostmi, kterému nedělá problém komunikace v anglickém jazyce. Pokud máte zkušenosti v oblasti strategického nákupu, pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • řízení strategických sourcingových aktivit prostřednictvím vývoje a implementace komoditního plánu
  • stanovování kritérií výběru dodavatelů
  • spolupráce s dodavateli za účelem zlepšování daných parametrů (kvalita, dodávka, náklady)
  • identifikace rizikových oblastí v dodavatelském řetězci a zodpovědnost za nápravná opatření
  • zajištění toho, že jsou nákupy v souladu se strategiemi společnosti a že potencionální nárust nákladů je řízen prostřednictvím procesu eskalace nákladů
  • zodpovědnost za krizové řízení v oblasti klíčových komodit
  • monitoring dodávek dodavatelé a spojená administrativa v systému
  • analýza zásob a provádění strategií na jejich snižování
Požadavky
  • komunikativní znalost anglického jazyka B2+
  • Výborné vyjednávací zkušenosti
  • Zkušenosti ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Znalost nákupních postupů
Benefity
  • čtvrtletní bonusy
  • 2 dny v týdnu možný home office
  • dovolená navíc
  • závodní dotované stravování
  • vzdělávací kurzy
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění