STROJNÍ INŽENÝR l VÝVOJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-10-407979-3
Popis pozice

Staňte se součástí týmu společnosti, která je díky svým vědomostem a schopnostem vývoje úspěšnou technologickou jedničkou na trhu.

Strojní inženýr se bude podílet na vývoji nových výrobních zařízení, nástrojů a přípravků, zavádění nových výrobků do výroby.

Dále Vás čeká:

  • podpora R&D projektů, vývoj nových nástrojů, pracovních postupů
  • zlepšování stávajících výrobních metod a zařízení, zajišťování strojního vybavení
  • návrh inovovaných strojních dílů
  • tvorba výkresové dokumentace
Požadavky
  • technické vzdělání - ideálně obor strojírenství
  • znalost v oblasti strojní konstrukce
  • znalost CAD - SolidWorks výhodou
  • komunikativní AJ nebo NJ - zahraniční projekty
Benefity
  • 5 týdnů placené dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na obědy
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • pružná pracovní doba