STROJNÍ KONSTRUKTÉR | PŘEDVÝVOJ BATERIOVÝCH SYSTÉMŮ | ANGLIČTINA A NĚMČINA

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-10-407497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte strojírenské vzdělání, vyznáte se v oblasti vývoje bateriových článků a máte přesah do různých inženýrských disciplín?

Pojďte pracovat jako konstruktér pro bateriové systémy pro lídra v oblasti vývoje, simulace a testování pohonných jednotek!

Čeká Vás:

  • vývoj inovativních koncepcí a komponent baterií
  • vývoj a optimalizace technických řešení
  • spolupráce s odbornými odděleními a externími dodavateli
  • vývoj testovacích metod pro ověřování koncepcí nových baterií
  • koordinace a dozor nad testy v rané fázi vývoje konceptu
  • optimalizace bateriových systémů
Požadavky
  • bakalářské/magisterské vzdělání (obor strojírenství)
  • koordinační dovednosti – práce se škálou disciplín (mechanika, elektrika, teplo, software...)
  • 3 roky zkušeností v multidisciplinárním prostředí (obory viz výše), s důrazem na bateriové systémy a testování
  • plynulá komunikativní znalost angličtiny i němčiny
  • znalost SW pro requirement engineering (např. IBM DOORS, PTC INTEGRITY)
  • hluboké znalosti v oblasti vývoje bateriových systémů (integrace článků, E/E, návrh tepelného systému, normy a standardy)
  • ochota cestovat do Německa

VÝHODOU:

  • zkušenosti v projektovém řízení
  • znalost Matlab/Simulink/AVL CRUISE-M
  • zkušenosti s Creo Parametricm CATIA V5
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • komplexní školení (vývoj a SW)
  • perspektiva kariérního růstu
  • atraktivní a inovativní projekty