STROJNÍ KONSTRUKTÉR | vhodné také pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-10-408861-1
Popis pozice

Máš znalosti v oblasti strojírenství? Ať už jsi čerstvý absolvent nebo máš zkušenosti z technické pozice, neváhej a ozvi se. Možná hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

  • vypracování výkresové dokumentace od sestav až po detailní výkresy
  • práce v sw AutoCAD, Solidworks
  • vedení strojních montáží u zákazníků
  • komunikace se zákazníky
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • min. 3 roky praxe u SŠ kandidátů, u VŠ kandidátů praxe není nutná
  • všeobecné znalosti v oblasti strojírenství
  • znalost sw AutoCAD, výhodou Solidworks
  • uživatelská znalost práce s MS Office
  • ŘP. skup B – aktivní řidič s ochotou cestovat
  • VÝHODOU: zkušenosti z technické pozice
Benefity
  • 13. mzda
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • penzijní/ životní připojištění
  • jazykové kurzy