STUDENTI ZBYSTŘETE | VOŠ/ VŠ TECHNICKÉHO SMĚRU | DPČ

Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
138-10-407612-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi STUDENTEM VOŠ či VŠ technického zaměření a chceš najít uplatnění v mezinárodní společnosti? Láká Tě budování kariéry již při škole?

Do Jihlavy hledáme STÁŽISTY PRO TECHNICKÉ OBORY!

Budeš se podílet na projektech daného oddělení

Budeš zpracovávat analýzy, dokumenty a data

Budeš administrativní podporou týmu

ZAŠLI SVŮJ ŽIVOTOPIS A PROPOJ TEORII S PRAXÍ.

Požadavky

STUDENT VOŠ či VŠ technický směr

MS Office v malíku - Excel, Word, PowerPoint

Samostatnost, pečlivost a ochota naučit se nové věci

Výhodou je znalost cizího jazyka

Benefity

Dlouhodobá spolupráce ve významné mezinárodní společnosti

Po absolvování studia možnost zaměstnání

Pružná pracovní doba - přizpůsobíme se Tvému rozvrhu

Dotované závodní stravování, sportovní aktivity zdarma, jazykové kurzy zdarma a mnoho dalšího