PLC programátor | Zlínský kraj | 13. a 14. mzda |

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-9-407921-3
Popis pozice

Umíš programovat v PLC programovacím jazyku? Angličtina ti není cizí a rád/a bys se podíval/a do celého světa?

Pokud ano, tak tahle pozice softwarového inženýra ve výrobní společnosti je přímo pro tebe!

Co tě bude čekat :

  • Příprava řídícího softwaru pro výrobní stroje a linky.
  • Úpravy stávajícího softwaru dle nových požadavků.
  • Spoluúčast na vývoji nových strojů podle požadavků zákazníků.
  • Zprovozňování strojů a linek v koncernových závodech.
Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání se specializací v oblasti elektro, automatizace nebo informačních technologií.
  • Znalost programovacích jazyků PLC.
  • Praxe v oblasti průmyslových sítí.
  • Orientace v předpisech o bezpečnosti strojů.
  • Výborná znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1.
  • Ochota cestovat po celém světě (řidičský průkaz).
Benefity
  • Týdenní úvazek 37,5 hodin.
  • 13. a 14. mzda.
  • Roční revize mezd.
  • Příspěvek na penzijní pojištění a závodní stravování.
  • 25 dní dovolené za rok.
  • Firemní akce.