TEAM LEADER IT ODDĚLENÍ

Referenční číslo
5-16-409378-1
Popis pozice

Máme tu novou výzvu pro nadšeného ajťáka! Budujeme nové IT oddělení perspektivní společnosti se silnou zahraniční účastí a uvítáme leadera, který povede menší tým podřízených.

Tato role je klíčová, budete se podílet na samotném výběru vhodných adeptů do týmu.

I přesto, že budete fungovat v České republice, IT oddělení spadá pod zahraniční mateřskou společnost, znalost anglického jazyka je tedy samozřejmostí.

Vaše životopisy proto zasílejte v anglické verzi.

A co Vás na pozici čeká?

  • vedení a koordinace oddělení vývoje
  • údržba IT řešení se zaměřením na optimalizaci a efektivitu procesů
  • správa IT projektů
  • technické poradenství
Požadavky
  • vzdělání ideálně v oboru informačních technologií
  • zkušenosti s vedením menšího kolektivu
  • zkušenosti s vývojem SW aplikací - znalost C#/.NET
  • znalost SQL
  • základní znalost konceptů AI
  • komunikativní AJ - denní využití směrem k zahraničnímu vedení (pohovor bude veden také v AJ)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • po zapracování možnost 2 dny home office
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • široká škála dalších benefitů