TEAM LEADER SKLADU

Plný úvazek
Mzda
41 000 - 54 000 Kč
Referenční číslo
109-21-409854
Popis pozice

Pro společnost sídlící na Tachovsku hledáme šikovné Team leadery skladu!

Máte praxi s vedením týmu pracovníků ve skladu a hledáte novou pracovní příležitost? Čtěte dál!

Náplň práce Team leadera skladu:

  • Zodpovědnost za svěřený tým
  • Rozdělení členů týmu na pracoviště dle plánu výroby
  • Zpracovávání docházky a hodnocení pracovního výkonu
  • Školení nových zaměstnanců, příprava podkladů pro prezentace a workshopy
  • Kontrola kvality odvedené práce
Požadavky
  • Min. SOU
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve skladu
  • Praxe v řízení VZV
  • Znalost skladovacích/logistických procesů
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provoze
Benefity
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování ZDARMA
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 25 dnů dovolené