TECHNICKÝ DOZOR ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-5-407667
Popis pozice

Zajímají vás témata environmentální certifikace budov a udržitelnosti?

Máte zájem podílet se na vytváření služeb, které mají kvantifikovatelný pozitivní vliv na provoz budov, spotřebu energie, snižování uhlíkové stopy, udržitelnost životního prostředí a kvalitu života obyvatel?

Chtěli byste pracovat se skupinou stavebních a strojních inženýrů, kteří společně zkoumají a vytvářejí nová, optimální řešení ve svém oboru?

Mezi Vaše hlavní povinnosti bude patřit:

  • BREEAM, LEED, WELL certifikace
  • analýza životního cyklu - uhlíková stopa
  • výpočty ESG a uhlíku
  • spolupráce s klientem, projektantem a generálním dodavatelem
  • projekty v rámci Evropy
Požadavky
  • relevantní VŠ vzdělání
  • obecná znalost M&E nebo stavebního inženýrství
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni min. A2/B1
  • přizpůsobivost a schopnost cestovat na kratší časové úseky, pracovat i na mezinárodní úrovni
  • procesní přístup, přesnost a cílevědomé myšlení orientované na výsledky
  • vynikající komunikační a analytické schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolupráce na významných projektech i pro mezinárodní klienty
  • možnost profesního posunu, rozvoje
  • čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Cafeterie, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce, přátelská neformální atmosféra
  • možnosti vzdělávání (technické, jazykové, hard i soft skills kurzy)
  • HPP na dobu neurčitou