TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | STŘÍBRSKO | AŽ 50 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-408332-2
Popis pozice

Máte prokazetelné zkušenosti jako nákupčí pro výrobní společnost?

Hovoříte anglicky a technická dokumentace pro vás není nic nového? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

Správa zásob - Budete udržovat přesnou systémovou i fyzickou evidenci skladových zásob

Objednávky dílů - Vaším úkolem bude zajišťovat, aby naše výrobní linky měly vždy dostatek potřebných dílů

Řešení technických problémů - Budete se aktivně podílet na řešení technických problémů na našich výrobních strojích

Konzultace s partnery - Úzce budete spolupracovat s výrobci a subdodavateli, abyste zajistili co nejlepší podmínky pro naši produkci

Požadavky

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru

Angličtina na komunikativní úrovni B1

Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti nákupu a zásobování ve výrobní společnosti

Pokročilá znalost MS Office (Excel) a SAP

Orientace v technických výkresech a dokumentaci

Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport, kulturu a volný čas