TECHNIK BOZP | ČESKOBUDĚJOVICKO

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-10-407923-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do automotive společnosti na Českobudějovicku hledáme novou tvář na pozici SPECIALISTY BOZP A PO!

Kromě standardní náplně práce, kterou si každý bezpečák dokáže představit, potřebujeme někoho, kdo má přesah i do procesní interní kvality.

Náplň práce:

  • Kompletní agenda spojená s BOZP, PO a ŽP
  • Školení kolegů ohledně BOZP, PO a ochrany ŽP
  • Preventivní plánované kontroly
  • Tvorba a správa systémové dokumentace
  • Interní audity pro zlepšení systému kvality
  • Spoluúčast na certifikaci IATF, ISO a VDA norem
  • Spoluúčast na zákaznických auditech
Požadavky
  • Zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní firmě, automotive bude výhodou
  • Zkušenosti se systémem kvality (interní audity, účast na zákaznických auditech)
  • Znalost norem ISO 9001 a IATF 16949
  • OZO certifikace jen výhodou, ne podmínkou
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Finanční prémie a bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Benefit karta
  • Osobní i odborný rozvoj