TECHNIK PRODUKTOVÉ LABORATOŘE | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-10-410126
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Staňte se klíčovým členem našeho týmu jako COP Test Engineer! Budete mít možnost provádět zkoušky našich výrobků a zajišťovat jejich kvalitu prostřednictvím spolupráce s dalšími laboratořemi. Vaše odborné znalosti budou zásadní pro udržení vysokých standardů kvality.

Co vás čeká:

  • příprava, plánování a vyhodnocování zkoušek, včetně analýzy jejich výsledků na požádání iniciování nápravných opatření k závadám zjištěným při zkouškách účast na tvorbě a schvalování dokumentace a posuzování měřících a zkušebních zařízení
  • koordinace týmu zkušebních techniků, přerozdělování práce a určování priorit
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ s relevantní praxí
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1, znalost jiného jazyka výhodou
  • uživatelská znalost MS Office, znalost SAP je výhodou
  • znalost statistických metod pro zpracování výsledků měření
  • znalost výkresové dokumentace
  • výhodou: znalost ISO 9001, IATF 16949, pracovní zkušenost z automotive prostředí
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Cafeteria systém
  • roční prémie
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění