Technik údržby | Chomutovsko

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
113-18-408506
Popis pozice

Zvažujete změnu z korporátního vedení směrem k rodinné společnosti s tradicí? Máte technické dovednosti a rádi byste se stali součástí fuknčního týmu s duší? Hledáme techniky, kteří se specializují na stroje a technologie a zvládli by:

  • udržovat a opravovat stroje a technologie
  • montáž, demontáž, čištění, mazání
  • podílet se na systému výroby
  • optimalizovat výrobu
  • provádět pravidelné prohlídky strojů a zařízení
Požadavky

Co bychom rádi viděli ve vašem životopise?

  • studia se zaměřením na elektro
  • zkušenost na obdobné pozici 2 roky
  • manuální zručnost
  • počítačovou gramotnost
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
Benefity
  • přátelské rodinné prostředí
  • stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč)
  • pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
  • po 3 letech u společnosti dovolená navíc