TECHNIK ÚDRŽBY|ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
132-10-409820
Popis pozice

Hledáte práci elektroúdržbáře na 2 směny? Máte praxi na obdobné pozici, vyhlášku 50 a vzdělání v elektro oboru?

Co bude Vaší náplní práce:

  • údržba a revize výrobních a technických zařízení
  • zodpovědnost za opravy a výměnu poškozených částí budovy, elektrotechnické zásahy
  • optimalizace chodu výroby, výměna používaných přístrojů a zařízení
  • spolupráce s externími dodavateli a komunikace se smluvními servisy
  • reportováni nadřízenému
Požadavky
  • SŠ vzděláni v oboru elektro
  • zkušenost na obdobné pozici
  • nařízení vlády 194/2022 Sb., §7 nebo vyhláška 50/1978 Sb.,§ 6
  • ochota práce v 2-směnném provozu a hotovost o víkendu
  • flexibilita a samostatnost
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na kulturu/sport
  • občerstvení na pracovišti
  • jazykové a vzdělávací kurzy a další benefity