TECHNOLOG | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
39 000 - 48 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-10-408110-2
Popis pozice

Máte zkušenosti s prací na projektech? Orientujete se v elektromotorech? Pracujete ve strojírenství a zvládáte komunikaci v angličtině nebo němčině? Hledáme kolegu na pozici TECHNOLOG.

Máte zájem se dozvědět více?

  • Plánování technologií výroby elektromotorů .
  • Zavádění nových výrobních linek a zařízení .
  • Optimalizace procesů s důrazem na kvalitu a náklady.
  • Tvorba a aktualizace výrobní dokumentace .
  • Analýza chyb pomocí FMEA a realizace opatření.
  • Analýza způsobilosti strojů a procesů .
  • Zlepšování kvality a snižování nákladů na chyby.
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ strojírenského zaměření s praxí v oboru (strojírenství, elektrotechnika)
  • AJ nebo NJ
  • Zkušenosti s prací na projektech
  • Výhodou - znalosti výrobních a měřících procesů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Příspěvek do cafeterie 6 000 Kč za rok
  • Dotované závodní stravování
  • Sportovní aktivity zdarma
  • Školení a kurzy