TECHNOLOG | STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-408112-2
Popis pozice

Máte zkušenosti s technickou dokumentací a výrobními procesy? Rádi navrhujete nové postupy a metody? Umíte anglicky nebo německy?

  • Zodpovědnost za montážní postupy vysokotlakých čerpadel
  • Příprava a zavádění nových čerpadel do výroby
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Spolupráce v mezinárodních týmech
  • Návrh a optimalizace výrobních přípravků (včetně 3D tisku)
  • Analýza a zpracování výrobních dat
  • Řešení kvalitativních problémů ve výrobě
Požadavky
  • VŠ, popř. SŠ + praxe – strojírenství, elektrotechnika
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost výrobních procesů výhodou
  • Znalost databázových systémů výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní prémie 70.000 Kč
  • Možnost využívat Home office
  • Příspěvek do cafeterie
  • Závodní stravování