TECHNOLOG VSTŘIKOLISŮ | ČESKÁ LÍPA

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
11-10-409444
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice Technologa? Znáte vstřikolisy? Neváhejte se mi ozvat!

Aktuálně obsazuji TECHNOLOG VSTŘIKOLISŮ | ČESKÁ LÍPA

  • Zodpovědnost za výrobní technologii vstřikolisů
  • Zajištění vyrobitelnosti, validace a kvalifikace výroby
  • Spolupráce na vývoji výrobků až do sériové výroby
  • Zajištění spuštění výroby, specifikace, implementace, optimalizace sériové výroby
  • Účast na projektovém řízení a vytváření plánů industrializace
  • Péče o projektovou dokumentaci, příprava dokumentace pro nové projekty
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti se vstřikováním plastů
  • min. 1 rok praxe na pozici technologa
  • AJ nebo NJ A2 - písemná komunikace
  • technické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • znalost MS Office
Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • možnost dalšího odborného vzdělávání