ÚČETNÍ pro Maďarsko

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-7-407210-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví podle maďarských účetních standardů? Hovoříte plynně maďarsky a česky nebo slovensky? Chcete se stát součástí prestižní společnosti s významným jménem na trhu a velmi nízkou mírou fluktuace?

Pak jste zde správně!

Vaší náplní práce bude:

  • Správa AP a AR
  • Zpracování plateb
  • Spolupráce a podání měsíční, čtvrtletní uzávěrky v souladu s maďarskými účetnímy standardy
  • Komunikace s místními orgány, bankou a auditory
  • Spoluzpracovávat, ověřovat a podávat účetní závěrky
  • Spoluvytvářet a podávat daňové výkazy, daň z příjmů, srážkové daně, DPH
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oblasti financí
  • Autorizovaná licence pro výkon maďarského účetnictví
  • Znalost maďarských účetních standardů a prokozatelná praktická zkušenost
  • Znalost maďarských daní
  • Plynulá znalost maďarštiny a češtiny/slovenštiny (nebo AJ)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus, finanční bonus
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • Edenred benefit card
  • flexibilní pracovní doba
  • Home office