Finanční účetní |německý GAAP|

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-7-409105
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pozice: Účetní se znalostí německého GAAP |NJ|, praxe nutná.

Společnost nadnárodní, se sídlem v blízkosti centra.

Podmínky: HPP na dobu neurčitou, nástup možný IHNED.

Možnost osobnostního růstu do budoucna.

Tvá pracovní náplň bude probíhat v německém a českém jazyce, a bude se primárně jednat o:

o Správu účetních záznamů pro dvě firmy v souladu s německými účetními a daňovými předpisy

o Přípravu DPH přiznání a intrastatu

o Kontrolu, účtování a administraci účetních dokladů – německý GAAP

o Provádění kontroly a účtování všech příchozích a odchozích účetních dokladů

o Správu bankovních transakcí, včetně zadávání platebních příkazů, kontroly a párování plateb a účtování hotovostních transakcí

o Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.

Požadavky

o SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření

o praxe na obdobné pozici z německé společnosti, min. 3 roky - zkušenosti s německými účetními standardy

o němčina na pokročilé úrovni / schopnost komunikace

o uživatelskou znalost MS Office a schopnost pracovat samostatně

o proaktivita a schopnost zodpovědného přístupu k práci.

Benefity

Co Tě čeká když úspěšně projdeš výběrovým řízením?

o Získáš skvělou kariérní příležitost pracovat v úspěšné nadnárodní společnosti

o Dostaneš nadstandardní finanční ohodnocení a možnost růstu

o Čeká tě příjemné a přátelské prostředí v moderních kancelářích téměř v centru Prahy s krásnou terasou, výběrovou kávou a pravidelným přísunem ovoce

o Sídlíme v trendy lokalitě pražských Holešovic se skvělou dopravní dostupností

o Benefity z oblasti sportu, kultury, cestování, seberozvoje, elektroniky a dalších

o Bonusový systém

o Sleva na firemní výrobky