ÚČETNÍ | TAKÉ PRO ABSOLVENTY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 35 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-7-407552-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro silnou zahraniční společnost s výrobním závodem v Českých Budějovicích hledáme člověka do týmu účetních!

Můžeš být jak absolvent ekonomické školy, tak zkušený/á účetní. Čeká tě práce v menším kolektivu účetních, kde budeš mít na starosti:

  • Evidenci a účtování faktur přijatých, jejich párování se skladovými příjemkami
  • Účtování bankovních výpisů
  • Párování vydaných faktur a jejich plateb, komunikaci s odběrateli
  • Spolupráci na měsíční závěrce
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Angličtina na úrovni min. B1 pro denní komunikaci se zahraničím
  • Znalost účetnictví a jeho principů (minimálně ze školy)
  • Praxe v účetnictví výhodou, nikoliv podmínkou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy a profesní vzdělávání
  • Stravenky