Úklidová pomoc, až 26 000 Kč/m

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
23 000 - 26 000 Kč
Referenční číslo
13-25-408533-2
Popis pozice

Jste pečlivý/á a je na Vás spolehnutí? Chcete se podílet na udržování čistoty a pořádku? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Důkladně čistit podlahy, stěny a stropy v odběrovém boxu a čisté zóně
  • Úklid v prostorách zázemí pracovníků skladu
  • Udržovat čistotu v sociálním zázemí a technických prostorách
  • Pravidelně vyměňovat odpadkové koše a doplňovat hygienické potřeby
  • Strojové čištění skladové haly
  • Pomáhat s organizací a distribucí čistého pracovního oblečení
  • Pečlivě vést záznamy o provedených úklidových pracích

Nástup: ihned

Lokalita: Hostivice

Smlouva: HPP smlouva na dobu určitou

Požadavky
  • pečlivost a spolehlivost
Benefity
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy až 1500 Kč/měs.
  • příspěvek na jazykovou výuku
  • Multisport karta
  • 5 týdnů dovolené