VALIDAČNÍ INŽENÝR| PŘEROV

Referenční číslo
12-10-409555
Popis pozice

Vyznáš se ve validaci výrobních procesů? Nedělá ti problém komunikace v angličtině? Rád bys dělal pro inovativní firmu? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:

  • definice validačních postupů
  • koordinace validačních aktivit při zavádění nové výroby a nových zařízení
  • sledování nových normativních požadavků na validaci výrobních procesů
  • účast na procesech řízení rizik a zlepšování výrobních procesů
  • spolupráce s týmem procesních inženýrů
Požadavky
  • VŠ vzdělání (obor chemie, strojírenství, medicína apod.)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost standardů kvality ve výrobě
  • znalost statistických nástrojů pro řízení výroby
  • komunikativní znalost AJ (komunikace s kolegy ze zahraničí)
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • roční bonus
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce z domova
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dojíždění
  • příplatek na home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy