VEDOUCÍ CALL CENTRA

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-6-408794
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Proškolování nových kolegů
  • vedení 11 podřízených (sledování KPI, organizace jejich akivit, delegace, podpora při plnění cílů)
  • optimalizace procesů, implementace inovativních postupů
  • průběžný mentoring stávajících členů
  • obchodní administrativa, cenové nabídky
  • účast na veletrzích, obchodních setkání se zákazníky
Požadavky

alespoň 2 roky praxe na vedoucí pozici (zákaznický servis, call centrum, obchod atp.)

Administrativní a organizační dovednosti.

Schopnost školit a mentorovat kolegy a nováčky, podporovat jejich profesionální růst a rozvoj.

Rozumět prozákaznickému přístupu.

Znalost obchodní komunikace je výhodou.

Inovativní přístup, samostatnost a otevřenost.

Benefity
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práce v prosperující společnosti, přátelské prostředí
  • řada zaměstnaneckých benefitů
  • stravenky
  • Teambuildingové aktivity