VEDOUCÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ | home office

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-7-410151
Popis pozice

Máte zkušenosti se mzdovým účetnictvím? Nedělá vám problém komunikace v angličtině? Pak pro vás něco máme, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • komunikace s externími zpracovateli mezd
  • přezkoumávání a dozor nad měsíčními mzdovými procesy
  • podpora náboru, ukončení a změn v oblasti mezd
  • správa absencí (nemocenská, mateřská, otcovská)
  • provádění měsíčních kontrol mezd a příprava plateb
  • příprava a odesílání měsíčních zpráv pro sociální a zdravotní úřady
  • denní správa nemocenských
  • podpora dalších pravidelných mzdových operací
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ (denní využití)
  • zkušenosti se zpracováním mezd
  • ideálně zkušenosti s výrobní společností
  • pokročilý uživatel MS Excel (vlookup a PIVOT)
  • výhodou zkušenosti v systému OKbase
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2x týdne home office
  • Dotované stravování/ stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafetérie
  • Referal program