Vedoucí oddělení skladu nářadí | Plzeň

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-21-408661-2
Popis pozice

Máš zkušenost ze skladu či skladového hosdpoářství?

Jako VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SKLADU NÁŘADÍ budeš:

  • vést tým zodpovědný za výdej nářadí
  • spravovat zásoby, evidovat je v systému
  • vybírat dodavatele, spravovat dodavatelské portfolia
  • monitorovat spotřebu nářadí a tvořit reporty
  • organizovat skladové prostory a hledat možná zlepšení ve skladování
  • zajišťovat pravidelné údržby a servisování nářadí
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe ve skladovém hospodářtví
  • dobrá znalost MS Office a práce na PC
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • zkrácená pracovní doba + flexibilní pracovní doba
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • závodní stravování
  • vzdělávací školení, kurzy
  • jazykové kurzy
  • Flexipassy