VEDOUCÍ SKLADU

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-21-409705
Popis pozice
  • Přímé vedení podřízených pracovníků (rozdělení a

koordinace práce)

  • Plánování kapacit, dovolených, skupinové rozhovory,

příprava plánu školení atd.

  • Organizace a optimalizace svěřeného úseku logistiky
  • Optimalizace procesů v logistickém řetězci
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Uživatelská znalost PC, SAP výhodou
  • Pozitivní přístup k prosazování rozmanitých témat
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Zkušenost s koordinací a vedením lidí
  • Dobré organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (penzijní připojištění, 5 týdnu dovolené, závodní stravování, hrazené jazykové a odborné kurzy)