VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-26-409781
Popis pozice
  • Vedení týmu zaměstnanců (technici, pracovníci v údržbě)
  • Zajištění technické přípravy a technického dozoru na úseku údržby
  • Řešit technické poruchy (v rámci interní komunikace nebo s externími dodavateli)
  • Zodpovědnost za preventivní údržbu
  • příprava plánů oprav
  • Podílet se na investičních projektech
  • kontrola plnění plánů

navrhování zlepšování techniké úrovně zařízení

  • tvorba směrnic a pracovních návodek
  • správa kamerového systému
  • příprava měsíčních statistik a reportů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ (technické nebo elektro zaměření)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • orientace v automatizaci podmínkou!
  • Znalost silnoproudu i slaboproudu
  • nařízení vlády 194/2022 Sb. (výhodou!)
  • praxe s vedením zaměstnanců
Benefity
  • program vzdělávání
  • roční bonus ve formě až 2x násobku platu
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
  • nadstandardní lékařská péče, včetně lázeňských ozdravných pobytů
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • příspěvek na rekreaci dětí atd.