VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 180 000 Kč
Referenční číslo
8-10-410050
Popis pozice

Máte zkušenosti se zaváděním výrobní linky na míchání plastů (kompaudační linka)? Hledáte novou výzvu, která se stane vaším dítětem? Pak nám pošlete svůj životopis!

Projekt přeberete už v jeho průbehu, kdy hlavními úkoly bude dokončení projektu, rozjezd linky, postavení týmu a jeho následné vedení.

Náplň práce:

Zodpovědnost za projekt zavedení kompaudační linky do výroby:

  • nákup
  • komunikace s dodavateli
  • zavedení do výroby
  • vyhodnocování možných rizik projektu
  • řízení rozpočtu
  • komunikace se zahraničním vedením

Vedení nově vzniklé výroby:

  • tvorba týmu
  • nastavování procesů
  • rozvoj vztahu s dodavateli
  • spolupráce na tvorbě výrobních prognóz
  • zvyšování efektivity
Požadavky
  • zkušenosti s provozem míchací linky - PLASTY
  • komunikativní znalost anglického
  • silné projektové řízení
  • výhodou zkušeností s termoplastickými elastomery
  • vůdčí schopnosti
Benefity
  • přátelské rodinné prostředí
  • stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč)
  • pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
  • po 3 letech u společnosti dovolená navíc