VEDOUCÍ VÝROBY | PÍSECKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
7-18-409874
Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením výrobních procesů, záleží vám na kvalitě a efektivitě a disponujete technickým vzděláním? Nebojíte se vedoucí role a prostředí výrobní firmy Vám není nikterak cizí? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • plánovaní a optimalizace využití materiálu, personálu, technologií a výrobních postupů
  • koordinace expedičních procesů a spolupráce s obchodníky
  • řízení a organizace práce podřízených zaměstnanců (cca 30)
  • kontrola plnění ekonomických ukazatelů
  • zajištění plánů údržby a oprav strojů
  • nákup potřebného materiálu a náhradních dílů
  • podklady pro personální oddělení
  • spolupráce při řešení technických a technologických postupů
  • plánování výrobních kapacit
  • dohled nad termíny dodání a potřebnou kvalitou finálních výrobků
Požadavky
  • VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání (jakýkoliv technický obor)
  • Zkušenost z výrobní firmy a technická zdatnost
  • Schopnost domluvit se anglicky (telefonicky či písemně, základní komunikace B1)
  • Praxe s vedením týmu (cca 30 lidí)
  • Organizační schopnosti a smysl pro detail
  • Schopnost práce pod tlakem
Benefity

5 týdnů dovolené

Pracovní vůz i soukromým účelům

Bonusy ke mzdě (dle splněných cílů)

Stravenky

Příspěvek na penzijní připojištění

Bonus za odpracované roky a životní jubilea