VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉ KVALITY | AŽ 85 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
75 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
11-18-410351
Popis pozice

Máte praxi z oddělení kvality v oblasti automotive a chcete ji dále rozvíjet? Umíte číst v technických výkresech a znáte automotive normy? Jednání v angličtině je pro Vás samozřejmostí? Hledáme Vedocího zákaznické kvality, tak se nám přihlaste právě teď!

Pošlete svůj životopis na pozici VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Co Vás čeká:

Vést a koordinovat tým inženýrů pro zajištění bezproblémových dodávek dílů zákazníkům

Koordinovat řešení zákaznických reklamací včetně vlastních návrhů řešení

Ve spolupráci s dalšími odděleními pracovat na zlepšování procesu

Vést zákaznické návštěvy a audity

Analyzovat interní problémy dílů; vypracovávat zprávy a návrhy nápravných opatření

Požadavky

Koho hledáme do týmu?

Máte SŠ nebo VŠ technického směru

Min. 5 let praxe ve výrobní společnosti, případně na oddělení kvality

Máte zkušenost s vedením menšího týmu, či byste se do této role rádi posunuli

Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni

Znáte pojmy jako 8D, FMEA, 5WHY

Benefity
  • Měsíční prémie
  • Kafeterie 500 Kč měsíčně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Akce pro zaměstnance
  • Odměny za pracovní výročí