Výrobní dělník Jihlava 41 000 Kč s bonusem 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 41 000 Kč
Referenční číslo
6-18-407589
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ať už výrobní dělník, nebo montážní dělník, případně operátor = x názvů pro stejný výsledek. Zručný dělník = úspěšnost firmy a zisk pro samotného pracovníka.

Obsazujeme místa výrobních dělníků, kdy vás bude především čekat:

  • montáž výrobků dle pracovního postupu,
  • obsluha montážních stanic.

Práce dělníka není fyzicky náročná, ale je zde důležitá manuální zručnost.

Za pečlivou práci si u nás výrobní dělník odnese domů 35 000 Kč, při nástupu. Jakmile je zaškolený, tj. po cca půl roce, tak jeho mzda vyskočí až na 41 000 Kč, v závislosti na směnném modelu.

K tomu navíc nástupní bonus 50 000 Kč.

Práce v třísměnném provozu (rovnoměrném či nerovnoměrném). Směny dlouhé 7,5 h.

Práce ve stabilní firmě, kde se navíc můžete kariérně posunout. Záleží to opravdu na vás.

Požadavky
  • min. ukončené základní vzdělání
  • věk min.18.let
  • ochota práce ve směnném provozu
Benefity
  • 50 000 Kč nástupní bonus
  • za přesčasové víkendové směny (mimo váš rozvrh směn) mimořádné odměny až 5 000 Kč/měs.
  • za svátkovou směnu odměna 2 000 Kč
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč)
  • možnost kariérního pokusu
  • možnost dodělat si strojírenské minimum (absolvování závodní školy)
  • volnočasové aktivity zdarma (wellness, bazén), a to i pro vaše rodinné příslušníky