VÝROBNÍ OPERÁTOR - OBSLUHA STROJE 33000 Kč

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
12-18-408234
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou pomůcek pro potravinářství hledáme

OPEARÁTORY NA OBSLUHU STROJŮ

Co tato práce obnáší?

Především zajištění a udržování chodu jednoúčelových linek jako jsou baličky, foliovačky , řezačky - což znamená :

  • spuštění stroje do chodu
  • průběžná kontrola chodu během směny
  • doplnění materiálu do stroje
  • kontrola kvality výrobků
  • skládání na palety či etiketování
  • úzká spolupráce s mistry, údržbou
  • nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)

Samozřejmostí je důkladné zaučení na tuto pozici zkušeným kolegou. Nikdo učený z nebe nespadl.Pozici může vykonávat i ten, který nemá předchozí praxi-podmínkou je zájem o práci a zodpovědnost.

fyzicky není náročné, nejedná se o monotonní práci.Vhodné pro ženy i muže.

Požadavky

Jakého člověka hledáme?

  • kdokoliv kdo má obě ruce zdravé a chce chodit do práce
  • vzdělání zámečník, mechanik, seřizovač čehokoliv je značka ideál - ale není podmínkou
  • osvědčili se i středoškoláci unaveni rutinou v kanclu nebo instalatéři, truhláři i kuchaři
  • umí používat PC (základy)
  • není lhostejný k dění kolem sebe
  • nevadí mu 12tky
Benefity

Zajímavá a motivační mzda a benefity.

Prémie měsíčně do mzdy.

Odpolední příplatek 8,-Kč/h

Noční příplatek 15Kč/h +10%

So, Ne 50%

Penzijko 500Kč/měs.

Příspěvek na dojíždění

Flexipassy

Postupný nárůst mzdy.

Možnost vyšších výdělků díky směnným příplatkům a přesčasům.

Odměny za výkony.

Smlouva na HPP přímo do kmene, moc pěkné pracovní prostředí a fajn kolektiv. Firma střední velikosti, takže lidi jsou lidi, ne položky.