VÝVOJÁŘ HW | VYSOKOFREKVENČNÍ TECHNIKA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-15-408711-2
Popis pozice

Otevřela se nám tu jedinečná příležitost pro absolventy nebo zkušené profíky!

Pokud jste absolventem elektrotechnického nebo energetického studia, jste technický koumák a baví Vás se v tomto oboru dále rozvíjet nebo již jednoduše máte zkušenosti v aplikační elektronice a vývoji, tak je tu šance právě pro Vás!

Zázemí společnosti je přímo v Pardubicích, takže žádné daleké dojíždění

Co přesně by Vás na pozici čekalo?

  • Navrhovat a vyvíjet high-tech aplikace pro telekomunikace
  • Navrhovat a vyvíjet úpravy našich stávajících produktů
  • Budete pracovat ve víceoborovém týmu, kde je potřeba koordinovat hardware, software, mechanický design a testování. V závislosti na projektu převezmete také vedení této koordinace
  • Ponoříte se do světa RF a stanete se skutečným specialistou vysokofrekvenční techniky!
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oboru elektroniky či obdobném zaměření nebo ekvivalentní zkušenosti v oboru
  • Znalosti RF, Altium, (CAD software)...
  • Plynulou komunikaci v angličtině, ústně i písemně
Benefity
  • Sick days a týden dovolené navíc
  • Školení pro udržení nebo prohloubení kvalifikace
  • Pomoc a podpora při práci i v osobním životě
  • Příspěvky na životní nebo penzijní pojištění
  • Benefitní poukázky a stravenky