VÝVOJOVÝ INŽENÝR | TOOLING | možnost HO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
8-10-408207-2
Popis pozice
  • Spolupráce při tvorbě vstřikovacích forem a jednoúčelových strojů
  • řízení projektu od A-Z - od zadání požadavku na novou formu, vyhledání dodavatelů, komunikace s dodavatelem při ladění detailů ohledně požadavku, až po převzetí, testování a uvedení do provozu
  • Spolupráce napříč odděleními na přiděleném projektu - s konstrukčním týmem, obchodním týmem, engineeringem atp.
  • správa technické dokumentace
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru (konstrukce, technologie tváření kovů, plastů atp.)
  • AJ na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli ze zahraničí či kolegy v rámci mezinárodní spolupráce)
  • Orientace a čtení ve výkresech a v 3D modelech - umět z toho vyčíst potřebná data
  • Práce v MS Office
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Pozice vhodná i pro kandidáty s velmi krátkou praxí na obdobné pozici či v konstrukční činnosti
  • ochota případného cestování i do zahraničí
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • 7,5 h flexibilní pracovní doba
  • možnost HO
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení